Czas na międzynarodowe konfrontacje.

6 02 2018

Kierowany przez mnie zespół przygotował na 2018 roku sporo interesujących imprez międzynarodowych.  Niemal wszystkie są otwarte, więc zapraszam do udziału.  Już w marcu  rusza kolejna edycja turnieju Dynamic Best of the East. Nagrody w wysokości kilku tysięcy euro czekają w każdych zawodach. A dodatkowo zwycięzca rankingu nie płaci wpisowego w cyklu Euro Tour 2019.  Pierwsza impreza w bułgarskim Petrich 10-11 marca.  Tam po rozmowach z merem miasta udało się powołać Bałkańskie Centrum Bilardowe z 10 stołami Dynamic.

Absolutną nowością na światowym rynku jest międzynarodowy test Bilarda Olimpijskiego czyli bilardowego triathlonu, w którym każdy zawodnik gra w trzy rodzaje gry - snooker -pool -karambol.  W turnieju zagra tylko 8 zawodników zaproszonych przez mnie.  Potwierdzili swój udział gracze z : Węgier, Słowacji, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Rosji i Polski.  Ten niesamowity turniej rozpoczniemy 22 marca w Warszawie, a zakończymy 23 marca w Kętrzynie. Potem międzynarodowo rozegramy Grand Prix Polski w Pool Bilard ” Brześć Słomka Ptysiowa” POL TOUR oraz Mistrzostwa Polski w Karambol.

Najtańszą międzynarodową i bardzo ciekawą konfrontację przygotowałem poprzez EEBC ( East European Billiard Council). Turniej Masters w Gruzji w dniach 7-8 kwietnia.  Tam realnie odbędą się dwa turnieje rozgrywane parami. Gospodarze gwarantują bezpłatne noclegi i przejazdy na lotnisko.  Część  zawodników kupiła już bilety lotnicze … za 450 złotych !!!! Wpisowe to 60 euro od drużyny.  Myślę, że to jest HIT ROKU.   Proponuję szybko podejmować decyzję i rozkoszować się grą w bilard i gruzińskimi winami.

Na dobre wina i koniaki można polecieć do Mołdawii, gdzie w końcu kwietnia ( 28-29.04.) odbędzie się Dynamic Best of the East.  Warto odwiedzić ten kraj i powalczyć o kilka tysięcy euro.

Dla miłośników  piramidy kolejny EEBC Pyramid Tour  odbędzie się w Berlinie 21-22 kwietnia, a wcześniej Andora Cup  w lutym łącząca bilard i jazdę na nartach.

Tyle na początek. Kalendarze imprez dostępne są na  www.ebc-billiard.com  i www.makmarketing.pl


Opcje

Info

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować