IV turniej Baltic Pool League 2014

14 10 2014

W Kaunas odbył się kolejny turniej z cyklu Baltic Pool League . Wzięło w nim udział 64 mężczyzn i 21 kobiet. W kategorii męskiej zwyciężył  Vladislav Les z Białorusi, który w finale pokonał Litwina Mindaugas Salkauskas 7:3.  Trzecie miejsca zajęli Vadim Papizh z Białorusi i Mark Magi z Estonii.

Wśród pań najlepsza była Anna Prisjaznuka z Łotwy. W finale 6:4 pokonała Litwinkę Gintautas Danilevicius.  Brązowe medale także powędrowały Na Litwę i do Łotwy.  Dla gospodarzy wywalczyła go Diana Tracevic a dla gości Ojars Blezurs.

Do końca sezonu pozostał turniej  w Rydze , który odbędzie się 22 listopada.