Mocny finisz Mateusza

6 12 2009

Mocnym akcentem Mateusz Śniegocki zakończył starty w tegorocznej edycji EURO TOUR.  W Hiszpanii zajął 3 miejsce potwierdzając swoją pozycję w europejskim rankingu.  Sukces “Śniega” cieszy tym bardziej, iż po drodze w niesamowity sposób pokonał wspaniałych rywali. Przypomnijmy, że wygrał: 7: 6 z Thomasem Engertem ( Niemcy) wielokrotnym mistrzem Europy; 7:6 Sandorem Totem ( Serbia) mistrzem Europy; 8:6 z Oliverem Ortmannem ( Niemcy) - 2-krotnym mistrzem świata i 8:7 z Marcusem Chamatem ( Szwecja) - brązowym medalistą MŚ, mistrzem Europy.  O awans do finału Mateusz przegrał z K.Boyesem z Anglii.  Podsumowując, w 2009 roku Śniegockiemu do szczęścia zabrakło udanego występu w MŚ w Manili. Gdyby tam dobrze zagrał  mógłby być w pełni dumy. Gratuluję Mateuszowi i czekam na występ w mistrzostwach Polski.