Żegnamy 2016.

31 12 2016

Żegnamy rok 2016 i jak zwykle myślimy co ciekawego przyniesie nowy rok.  Jak spojrzę na plan sportowy, to w 2017 nie braknie mi pracy.  Mój międzynarodowy cykl Dynamic Best of the East wejdzie w 16 sezon.  Z moimi partnerami zapraszam zawodników do Bułgarii, Węgier, Polski, Słowacji i Rumunii.  Miłośników gry w piramidę będziemy gościli w Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Bułgarii i Litwie.  Najlepszym pomożemy finansowo w startach w mistrzostwach świata w Rosji i Kazachstanie.  W planach jest powtórka Międzynarodowego Festiwalu Bilardowego w Kielcach oraz organizacja I Mistrzostw East European Billiard Council w pool bilard.  Wielkim wyzwaniem jest przygotowanie bilardowego turnieju w ramach World Games -Wrocław 2017. Do Polski przyjedzie światowy top poola, karambola i mam nadzieję snookera. Zapraszam w dniach 26-30 lipca do Wrocławia.

Mak Marketing współtworzy z EEBC akcję Międzynarodowa Bilardowa Akademia. Od 2013 roku z tego programu skorzystało ponad 500 osób z 13 państw !!!

W kraju strategiczne znaczenie mają cykle Grand Prix Polski POL TOUR i Mak Marketing Junior Tour.  Dla POL TOUR to będzie 23 sezon !!!!! Już 21 stycznia najlepsi z najlepszych skrzyżują kije w Łodzi. W klubie Frame zainaugurujemy ten sezon.  Turnieje POL TOUR pojadą na pewno do Białegostoku, Kielc, Gdańska i Kętrzyna.  W planach jest jeszcze Wrocław.

Najlepsi juniorzy zagrają 4 razy w Łodzi.  Jestem dumny mogąc wspólnie z klubem Frame przygotować ten największy na świecie turniej juniorów.

Kilka projektów leży w szufladzie i poszukujemy na nie środków.   Mam nadzieję, że uda się je zrealizować.

Za wsparcie i współpracę dziękuję wszystkim, z którymi miałem możliwość współpracować. Życząc wszystkiego najlepszego w Nowym Roku zapraszam Was do ekipy - 2017 !!!


Opcje

Info

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować